У Львові відкрили центр проживання для переселенців, куди поселятимуть евакуйованих з Херсонщини (Фото)

Опубліковано:

Центр відкрив Благодійний Фонд «ім. Бориса Возницького» у КП ЛОР. Будівля має два поверхи та складається з 17 житлових кімнат, санвузлів, кухні та їдальні на 400 кв.м. Одночасно у шелтері зможуть перебувати до 70 осіб. Зокрема, упродовж місяця центр може стати прихистком для 200 українців та прийняти понад 1000 осіб на рік.

Тут також поселятимуть людей з Херсонщини, евакуйованих внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Мешканців прихистку буде забезпечено харчуванням, необхідними засобами гігієни, одягом тощо. Також, вони отримають фахову інформаційну, психологічну, юридичну та медичну підтримку.

«В Україні триває повномасштабна війна. Евакуація населення з прифронтових, обстрілюваних та деокупованих територій на Львівщину триває. Область працює над тим, аби забезпечити житлом кожного. Разом з партнерами маємо створити безпечну систему поселення для людей з південних та східних регіонів України, які шукають прихистку, шляхом організації і облаштування спальних місць у пристосованому під всі потреби приміщеннях», – зазначив директор Департамент економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Про Захід