У Львові відбудеться Перший фермерський ярмарок

Опубліковано:

В неділю, 12 травня, у Львові відбудеться Перший фермерський ярмарок на Сихові на площі перед Центром Довженка. Він обʼєднає близько 20 крафтових локальних виробників та фермерів. Фермери зможуть запропонувати свою екопродукцію, а львів’яни — підтримати своїх товаровиробників та придбати унікальні вироби ручної роботи.

Фермерський ярмарок працюватиме у неділю, 12 травня, з 10 до 17 год. Тут мешканці зможуть придбати крафтові та фермерські продукти безпосередньо у виробників.

«Запрошуємо всіх наступної неділі поярмаркувати разом. Тут будуть наші фермери, підприємці, які працюють, щоб ми мали здорову, якісну їжу та смаколоки. Тож мусимо підтримувати наших. Якщо ярмарок вам сподобається, будемо продовжувати на цій локацій надалі», – зазначила Інна Свистун, керівниця департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

«Приходьте смакувати крафтові та фермерські продукти і насолоджуватися особливою атмосферою цього заходу. Для найменших відвідувачів працюватиме дитяча зона», – запрошують організатори.

Ярмарок організовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради за партнерства Сихівської районної адміністрації та Центру Довженка.

Львівська міська рада

Про Захід