У Львові прощатимуться з двома Героями

Опубліковано:

У четвер, 23 травня, Львів попрощається з військовослужбовцями Юрієм Заяцем та Степаном Матвіївим, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Завтра Львів попрощається із захисниками Юрієм Заяцем та Степаном Матвіївим

Юрій Заяць (22.07.1981-16.05.2024) Львів’янин. Навчався у ліцеї № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького. Після завершення навчання працював водієм у компанії «Shell». Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність бойового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів до складу 111-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Мужньо виконував бойові завдання із захисту суверенітету та незалежності держави на Донеччині.

Степан Матвіїв (27.12.1980-15.05.2024) Народився в селі Любині Львівської області. Навчався у Львівському вищому професійному училищі торгівлі та сфери послуг. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах прикордонників. Працював у будівельній сфері, а також у сфері транспортних послуг. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Про Захід