У Львові прощатимуться з трьома Героями

Опубліковано:

Андрій Лисак (21.11.1980-10.05.2024) Львів’янин. Навчався у ліцеї №38 Львівської міської ради. Здобув вищу економічну освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Проходив військову службу у складі Національної гвардії України. Повернувшись, займався підприємництвом у сфері будівництва та дизайну. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до лав територіальної оборони. У березні 2022 року став на захист держави до складу 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Сергій Кулай (18.09.1979-10.05.2024) Львів’янин. Навчався у ліцеї №45 Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському фаховому коледжі культури і мистецтв. Після завершення навчання проходив службу в Одесі у лавах внутрішніх військ. Впродовж останнього періоду працював у Національному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави до складу 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Національної гвардії України. Боровся із окупантами на Луганщині та Донеччині.

Даниїл Лукащук (08.10.1997-11.05.2024) Львів’янин. Навчався у Львівському фізико-математичному ліцеї-інтернаті при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Згодом вступив до механіко-математичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Також закінчив Львівську художню школу імені Олекси Новаківського. Після завершення навчання працював системним адміністратором у низці підприємств міста Львова. Був затятим фанатом футбольного клубу «Карпати». Наприкінці лютого 2022 року добровільно став на захист Батьківщини від російських загарбників до лав Збройних Сил України. Із 2023 року виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку у складі 420-го стрілецького батальйону. Згодом боровся із окупантами у лавах 14-го окремого полку безпілотних авіаційних комплексів Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест».

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Про Захід