У Львові пройде Перший Західноукраїнський ЕКО форум «Весна 20#21»

Опубліковано:

23 травня під гаслом: «Жити екологічно тут і тепер, жити із «зеленим серцем» у Львові пройде Перший Західноукраїнський ЕКО форум «Весна 20#21».


За своїм змістом форум стане унікальним заходом у напрямку «Екологія і людина: взаємозв’язок», оскільки охопить, окрім екологічних аспектів, бізнесову складову, соціально та духовно орієнтовані аспекти, об’єднає зусилля різних гілок суспільства: церкви, влади, екосвідомих підприємців, виробників, надавачів послуг, експертів, представників гуманітарної сфери.

Головними під час форуму стануть питання: безпеки, відповідальності, партнерства. Захід покликаний спонукати до екомислення учасників, наштовхнути їх до змін та відповідальності в житті, в діяльності, у своїх звичках та навичках.

Найголовнішим та найвідповідальнішим завданням форуму стане можливість підтримати соціальну ініціативу волонтерів благодійного фонду «Із янголом на плечі» щодо придбання для дітей та підопічних Центру опіки сиріт системи очищення води, яка буде вмонтована до Міжнародного дня захисту дітей. Реалізація та підтримка цієї місії забезпечить дітям-сиротам та дітям з кризових сімей споживання чистої, поживної, питної води, а відтак – здоров’я.

ЕКО форум стане чудовим майданчиком для:

  • обміну думками та ресурсами експертів та представників бізнесу;
  • проведення екосертифікації нових учасників проєкту «Життя в стилі ЕКО»;
  • неформального спілкування та нетворкінгу;
  • пошуку нових екосвідомих партнерів.

          Окрім офіційної роботи форуму, передбачено проведення ще й неформальної частини заходу, на якій можна буде ближче познайомити зі спікерами, учасниками та гостями форуму, обмінятись думками за горнятком кави/чаю.

          Захід відбудеться на локаціях готелю «Патріарший дім» за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35 б.

          Кількість місць обмежена.

          Зареєструватися на Форум можна за посиланням ТУТ.

Про Захід