15 лютого Львів попрощається з воїнами Андрієм Нечипоренком, Вадимом Дергачовим та Олегом Панькевичем
Вадим Дергачов (08.12.1965-12.02.2025) Народився у місті Яворів Львівської області у родині військовослужбовця. Навчався у ліцеї №45 Львівської міської ради, далі вступив до Хмельницького вищого артилерійського командного училища. Кадровий військовий. Після завершення навчання впродовж 1985-1995 років проходив військову службу у лавах 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» Сухопутних військ Збройних Сил України. Згодом протягом певного періоду займався приватним підприємництвом у Львові. У 2015 році повернувся до лав Збройних Сил України: проходив військову службу спершу у складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, а з 2017 року – 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс». Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації виконував завдання у лавах 63-ї окремої механізованої бригади, а протягом останнього періоду обіймав посаду заступника начальника циклової комісії причіпної артилерії 356-го навчального артилерійського полку 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. За особисту мужність та сумлінну службу був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом Богдана Хмельницького III-го ступеня та нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України.
Андрій Нечипоренко (01.09.1995-07.02.2025) Народився у місті Мелітополь Запорізької області. Закінчив місцеве професійно-технічне училище за спеціальністю «Слюсар-ремонтник автомобілів». Здобув вищу освіту у вищому навчальному закладі «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» за спеціальністю «Програмне забезпечення». Після завершення навчання проходив строкову військову службу. Працював фахівцем-приймальником відділення «Нової пошти» в місті Мелітополь. Захоплювався історією України, обожнював мандрівки в гори та подорожі. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та долучився до лав 17-ї окремої важкої механізованої Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Брав участь у звільненні Херсонщини, воював на Донецькому, Харківському та Курському напрямах, змінивши багато військових професій. Повертаючись з передової, проживав у місті Львові.
Олег Панькевич (08.08.1973-09.02.2025) Львів’янин. Навчався у школі № 85 (сьогодні – ліцей імені Василя Симоненка). Здобув професію «складальник, монтажник р/а та приладів» III-го розряду у колишньому професійно-технічному училищі №56. Після завершення навчання проходив військову службу на Полтавщині та у Чернівцях. Переважну частину свого життя пропрацював у сфері виробництва, зокрема, у підприємстві «Львівприлад», «Львівський електроламповий завод «Іскра», «Будкомплект-плюс» та низці інших. У вільний час захоплювався майструванням та грибництвом. Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських загарбників до лав 65-ї окремої механізованої бригади «Великий луг» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував завдання на Львівщині, Волині та на території Запорізької області. За сумлінну службу був неодноразово відзначений командуванням.
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають полеглих воїнів на Личаківському кладовищі.
Львівська міська рада