У середу, 16 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцями Євгеном Шаповаловим та Володимиром Розумним, які боронили Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Прощання з Володимиром Розумним розпочнеться о 09:30 у храмі Петра і Павла у Липниках Львівської області.
Чин похорону Володимира Розумного та Євгена Шаповалова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Євгена Шаповалова поховають на Личаківському кладовищі, Володимира Розумного – на Голосківському кладовищі (поле ветеранів).
Біографічні довідки захисників

Євген Шаповалов (29.04.1973 – 23.03.2022) Народився у Казахстані. Коли Євгену було три місяці, його родина переїхала до міста Маріуполь.
Навчався у Комунальному закладі «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Маріупольської міської ради Донецької області». Згодом здобув дві вищі освіти за спеціальностями «Банківська справа» та «Правознавство». Після завершення навчання проходив строкову службу у військах протиповітряної оборони.
Понад двадцять років свого життя присвятив службі в підрозділах колишньої податкової міліції. У 2017 році підписав контракт із Державною прикордонною службою України. У вільний час займався садівництвом, вирощував квіти.
Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації родина Євгена Шаповалова переїхала до Львова. Сам він виконував бойові завдання на східному напрямку фронту в лавах 1-го прикордонного Донецького загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Вже після загибелі Євгену Шаповалову було присвоєно звання полковника.
У Героя залишилися мама, дружина, дві доньки та брат.

Володимир Розумний (08.04.1983 – 14.04.2025) Народився у місті Дрогобич Львівської області.
Навчався у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї Івано-Франківської обласної ради. Згодом вступив до колишнього Полтавського військового інституту зв’язку.
Кадровий військовий. Після завершення навчання вступив до 76-го окремого полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені В’ячеслава Чорновола, згодом проходив військову службу у Повітряному командуванні «Захід» у Львові. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації виконував бойові завдання з оборони суверенітету та незалежності Батьківщини на Донецькому напрямку фронту.
Впродовж останнього періоду перебував у складі військової частини А0306. Захоплювався військовою справою, за сумлінну службу отримав низку відзнак, зокрема нагрудний знак «Знак пошани» Міністерства оборони України та почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Хрест Військова честь». У свій вільний час активно вивчав іноземні мови.
За словами рідних, Володимир Розумний був винятково відповідальною людиною, уособленням військової честі. Мав велике серце й випромінював добро.
У Героя залишилися мама, дружина та донька.
Львівська міська рада