У четвер, 26 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцями Іваном Михальчуком та Василем Боєвим, які боронили Україну від російських окупантів. Мерія закликає містян долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Івана Михальчука поховають на Личаківському кладовищі, а Василя Боєва – на Голосківському кладовищі.
Біографічні довідки захисників
Іван Михальчук (29.01.1993-15.09.2024) Уродженець міста Маріуполь Донецької області.
Із відзнакою закінчив Комунальний заклад «Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області». Згодом вступив до Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», де здобув освіту за спеціальністю «Літаки та вертольоти».
Після завершення навчання працював інженером з обслуговування пасажирських літаків Boeing у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Прогрестех-Україна». Захоплювався літературою, шахами та настільними іграми.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників. Виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності держави у лавах 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
У Івана Михальчука залишилися батьки та сестра.
Василь Боєв (27.09.1987-17.09.2024) Уродженець селища Соснове Донецької області.
Навчався у Лиманському ліцеї №4 Лиманської міської ради Донецької області.
Оскільки батько Василя Боєва тяжко хворів, після закінчення 9-го класу він одразу почав працювати у будівельній сфері. За словами рідних, був винятково дружелюбним, захоплювався комп’ютерною технікою. Обожнював проводити час із дітьми – разом із цивільною дружиною виховував чотирьох дітей.
У 2020 році разом із родиною переїхав на Рівненщину, де працював на пекарні. У 2023 році переїхав до Львова. Тут став на захист держави від загарбників до лав 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Виконував бойові завдання на Донеччині.
У Василя Боєва залишилася мама.
Львівська міська рада