Новини Західної України Останні новини

У Львові патрульні врятували чоловіка, який намагався перерізати собі шию (Відео)

Вчора близько 18 години патрульні 4 батальйону Юрій Цебенко та Роман Страмик отримали виклик про спробу самогубства на вулиці Володимира Великого.

Зі слів дружини, її 54-річний чоловік впав у депресію, лікувався і раптом трапився зрив. Він завдав собі ножові поранення у шию та порізав руку. На місце події вже викликали швидку.

Коли патрульні забігли до квартири, то побачили чоловіка, який затискав шию потерпілому, бо з неї сильно текла кров.
Інспектори швидко оглянули чоловіка на наявність поранень.

Молодший лейтенант Юрій Цебенко замінив знайомого пораненого і затиснув рагу на шиї спочатку рушником, а потім бинтом. Поліцейський підбадьорював чоловіка:

– “Михайло, це нервовий стрес, все буде добре, зараз медики вам допоможуть”.

Коли приїхала швидка, патрульні допомогли занести потерпілого до карети. Оскільки родичі сказали, що чоловік поводився агресивно, то молодший лейтенант Роман Страмик поїхав разом з ними. Він спочатку затискав рану, а тоді його замінили медики і він притримував пораненого.

На підмогу приїхав ще один екіпаж в складі лейтенантів Олега Лук’янчука та Наталії Сердюк, які допомогли знести чоловіка а тоді супроводити карету швидкої до медичного закладу, адже чоловік втратив багато крові.

Чоловіка шпиталізували до реанімації. Патрульні заспокоїли його дружину і продовжили патрулювання, інформує патрульна поліція Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 43 = 51