У Львові на фестивалі «Гомін» зібрали майже 160 тисяч гривень

Опубліковано:

Нещодавно у дворику Театру Лесі відбувся благодійний мініфестиваль «Гомін». Розповідаємо, як пройшла подія і скільки коштів вдалося зібрати, завдяки ярмарку та аукціону.

Мініфестиваль «Гомін» був організований Театром Лесі, благодійним фондом UAID та Загоном Кіноманів.

Першочергово на фестивалі провели цікавий аукціон з унікальними лотами. Частину лотів, а саме свічник з відстріляних українськими військовими під Бахмутом гільз, кольє, намисто та сережки з гільз, а також ліхтар з театрального прожектора підготувала команда Театру Лесі. Ще один лот — скляний утвір — підготував друг Театру Лесі Руслан Лучко, а таємний лот, який розігрувався за донати на вході, підготував благодійний фонд UAID.

Музичну частину вечора забезпечили актори й акторки Театру Лесі, які виконували пісні з вистав. Також до збору коштів долучився благодійний ярмарок, учасницями та учасниками якого були виключно актори й акторки та працівники і працівниці Театру Лесі.

В результаті завдяки «Гомону» вдалося зібрати 159 019 гривень.

«Театр Лесі щиро вдячний всім, хто долучився до першого мініфестивалю «Гомін» і своєю участю підтримав збір, метою якого є 1 000 000 гривень на закупівлю 5 дронів DJI MAVIC 3 Thermal для 80 ДШБ та 100 бригади ТРО.

Львівська міська рада

Про Захід