У Львові діятиме мобільний центр крові: запрошують донорів

Опубліковано:

Львів’ян та гостей міста запрошують здати кров у першому в Україні повноцінному Мобільному центрі крові. Це автобус, обладнаний усім необхідним, аби безпечно та комфортно здати кров. Мобільний центр діятиме завтра, 11 квітня, з 09:00 до 12:00 біля Оперного театру.

Забір крові здійснюватимуть фахівці Міського центру служби крові Першого медичного об’єднання Львова. Також донорів пригощатиме ресторан хорошого настрою «П’ятниця». На знак подяки, всі донори отримають у подарунок квитки на виставу в Оперному театрі.

Зареєструватись та обрати зручний час можна за посиланням. Донорів просять приходити саме в обраний час, аби уникнути черг.

Перш ніж реєструватися, важливо переконатися, що не маєте абсолютних чи тимчасових протипоказань до донорства. Правильно підготуйтеся до процедури, аби зберегти гарне самопочуття.

До слова, мобільний центр крові має п’ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу – від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

«Ми робимо все можливе, щоб зробити процес донорства максимально зручним та безпечним для кожного учасника. Приєднуйтесь до нас у цей день, адже одна донація може врятувати до трьох життів», – наголошують організатори.

Проєкт «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога» реалізується спільно у партнерстві Першого медичного об’єднання Львова, ГО «Народна самооборона Львівщини», ДонорUA та ГО «Ветеран Медіа».

Львівська міська рада

Про Захід