У Львові частували нужденних

Опубліковано:

Щороку у на Різдво спільнота святого Егідія влаштовує Різдвяний почастунок для людей у потребі. Таку акцію організатори проводять вже близько 15 років. Традиційно для потребуючих людей зготували смаколики та подарунки, однак цього року подія відбулась в дещо іншому форматі.

цього року традиційний великий Різдвяний обід для потребуючих мешканців міста Львова відбувся у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175а), у храмі Архистратига Михаїла, а також біля Порохової вежі (вул. Підвальна, 4). Присутні змогли побачити вертеп, а потім їм роздавали упаковані гостинці. Кожен із учасників також отримав подарунок – теплі речі, солодощі та засоби особистої гігієни. 

«Ми святкуємо Різдво з бідними, щоб підкреслити – Ісус народився у бідній стаєнці.  А ці люди свідчать про присутність Христа.  Усе, що ми робимо для цих наших друзів, робимо і для Ісуса. Тому в Різдво ми ставимо їх в центр як уособлення новонародженого Ісуса, якого ми приймаємо і вітаємо», – поділилася координаторка спільноти Іванна Синицька.

Щороку напередодні Різдва учасники отримують іменні запрошення на обід. Організатори вже знають цих людей, адже щочетверга бачаться з ними при роздачі їжі, яку ініціює спільнота святого Егідія у Львові. Кожного з бідних у спільноті вважають членом великої родини.

Львівська міська рада

Про Захід