У Львівському державному університеті внутрішніх справ відкрили навчальну виборчу дільницю

Опубліковано:

Співорганізаторами проєкту виступили Громадянська мережа «ОПОРА» та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES), інформує поліція Львівської області.

Презентація навчально-практичної аудиторії «Модельна виборча дільниця» відбулася сьогодні, 28 січня. Тут поліцейські, члени дільничних виборчих комісій, студенти та курсанти відпрацьовуватимуть навички реагування на порушення виборчого законодавства. 

У презентації взяли участь заступниця Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, т.в.о.заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець, ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, заступниця Посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі, старший міжнародний радник IFES Україна Гаральд Йепсен та голова правління Громадянської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська.


«Для співробітників Міністерства внутрішніх справ України минулий рік пройшов під знаком виборів і можу стверджувати, що правоохоронці забезпечили публічний порядок і дотримання виборчого законодавства, а громадяни мали можливість реалізувати своє виборче право вільно і прозоро, як це і повинно бути у демократичній державі. Головне завдання поліції під час виборів – ефективно протидіяти порушенням виборчого законодавства, що вимагає спеціальної підготовки, яку завдяки нашим партнерам поліцейські тепер мають можливість  вдосконалювати постійно», – зазначила Тетяна Ковальчук.

«Цей навчально-практичний комплекс – модель виборчої дільниці. Працюючи з нею, ми можемо в реальних умовах та з врахуванням досвіду попередніх виборів, змоделювати та відпрацювати усі ситуації з попередження, виявлення, припинення та розслідування  правопорушень під час виборів, а також проводити навчання курсантів і членів виборчих комісій», – підкреслив Роман Благута.


«Хочу висловити слова подяки нашим партнерам, котрі долучилися до реалізації цього проекту, який, на нашу думку, є вкрай необхідним для поліцейських. Охорона публічного порядку та забезпечення дотримання виборчого законодавства у демократичній державі – це досить складний процес, він вимагає від правоохоронців відповідних знань і навичок. Тут ми будемо відпрацьовувати наші дії під час роботи на виборах», – зазначив Дмитро Міхалець.  

Про Захід