У Луцькому пологовому будинку облаштують госпіталь для хворих на COVID-19

Опубліковано:

Питання облаштування на базі Луцького клінічного пологового будинку госпіталю для хворих на COVID-19 обговорили на нараді, що відбулась сьогодні, 15 жовтня 2020-го року у стінах головної адмінбудівлі краю за ініціативи облдержадміністрації.

Зокрема, за дорученням голови ОДА участь в обговоренні питання, яке викликало резонанс у ЗМІ, взяли перший заступник голови Сергій Мовенко, голова обласної ради Ірина Вахович, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, керівництво обласного та міського управлінь охорони здоров’я, а також представники трудового колективу Луцького пологового будинку, громадські активісти.

Рішення про розгортання тимчасового інфекційного госпіталю для лікування хворих на COVID-19 на базі зазначеного закладу прийняте Луцькою міською радою відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Позаяк, ситуація в Україні із рівнем захворюваності на коронавірусну хворобу щодня погіршується, місцевій владі у всіх регіонах необхідно докласти максимум зусиль задля збільшення додаткових ліжко-місць з підключенням до кисневих точок.

Перший заступник голови облдержадміністрації наголосив, що рішення про відкриття госпіталю прийняте. Разом з тим, сьогодні представниками органів влади спільно з медиками ще додатково будуть вивчені питання щодо ефективного розміщення ліжко-місць.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації

Про Захід