Здоров'я Новини Західної України

У лікарнях Рівненщини перебуває більше 867 пацієнтів з COVID-19, у резерві – 700 ліжок

За останню добу у лікарні області госпіталізовано 127 пацієнтів з коронавірусом – це значно більше, аніж у попередні дні.

Загалом у медзакладах 867 COVID-хворих.

В управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА повідомили, що на сьогодні хворих на коронавірус приймають 15 лікарень Рівненщини, де підготовлено 1333 місць.

«Ці 15 лікарень заповнені на 65%. Ще три заклади є у резерві – Березнівська, Демидівська, Корецька ЦРЛ. Таким чином, ще майже 700 ліжко-місць у резерві», – відзначив начальник обласного управлінні охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Він додав, що завдяки правильно побудованому маршруту пацієнта в Рівненській області скеровують пацієнта туди, де є вільні місця.

Також управління працює і над завданням МОЗ щодо збільшення мережі точок підключення до кисню.

«Робота триває, кожного дня додається по 10-15 нових кисневих точок, – розповідає Олег Вівсянник. За останній тиждень їх кількість збільшилася на понад 80. Також управління провело закупівлю і придбало додатково 30 кисневих концентратів. Водночас, розглядаємо питання про можливе будівництво кисневої станції на території обласної, міської лікарень Рівного чи Дубного. Рішення можливе лише після детального аналізу».

На сьогодні у стаціонарах перебуває 295 хворих із коронавірусною інфекцією, підключених до кисню. Наразі 167 кисневих точок залишаються вільними.

Рівненська облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 5