У Києві під час бомбардувань жінка народила дівчинку (Фото)

Опубліковано:

Під час бомбардувань столиці екснардепка Ганна Гопко народила дівчинку на ім’я Мія.

Про таке повідомила сама Ганна Гопко на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Її мама щаслива після цих складних пологів і негайно вирушає до притулку. Коли Путін вбиває українців, ми звертаємося до матерів у Росії та Білорусі протестувати проти війни Росії в Україні. Ми захищаємо життя та людяність !”, – написала Ганна Гопко.

Загалом у мітсах, що нині атаковані росіянами, вагітні жінки нарджують у стресових умовах. Так, користувачка фейсбуку Вікторія Пташник розповіла: “Вчора, першого дня путінської війни, моя подруга і сусідка по дому народжувала. Народжувала під звуки тривожних сирен та вибухи збитих російських ракет! А перед цим інші сусіди, сидячи в холодних укриттях, без крапельки страху, шукали відео, як приймати пологи. А породіллі, що встигли дістатися до пологових будинків, ніч провели у підвалах.

На фото – підвал одного з київських пологових будинків, де на стільчиках – жінки, які народжували самостійно, на підлозі – жінки щойно після кесаревого, а в кімнатці поруч із теплотрасою, де тепліше, – недоношені дітки в кювезах, за кілограм вагою.

Як би нам, українцям, не було тяжко, ми не здамося! Ми будемо оборонятися, ми будемо вчитися приймати пологи, якщо це буде потрібно, і надаватимемо допомогу, ми підтримуватимемо наших військових і нашу владу, яку не дамо повалити! Ви вміємо бути єдиними, і ми не здамося!
Ми вистоємо! З честю та гідністю! Єдині, як ніколи!

Звертаючись до росіян, жінка зауважила: “Ви хочете жити із цим все життя? Знаючи, що щось могли зробити, а не зробили. Коли ваші діти, вивчаючи історію, запитають вас, а що робили в цей час ви? Чи вийшли на протест проти війни? Що ви їм скажете? Невже закриєте дітей за залізним муром, не давши виїхати до Європи, де їм точно розкажуть правду?

Ще не пізно організуватися та виходити на вулиці з вимогою припинити війну проти України!

А українські лікарі та медперсонал – теж наші герої, які незважаючи ні що відкинуто роблять свою роботу! Україна – це країна Героїв!”.

Про Захід