У комунальних закладах Ужгорода розмістили близько 3500 переселенців (Фото)

Опубліковано:

Вимушених переселенців розмістили у школах і дитсадках, а також гуртожитках УжНУ, спортивних комплексах.

Для них облаштували спальні місця, забезпечили гарячим харчуванням, де можливо – організували прання, душ.

Загалом із 25 лютого, відколи до Ужгорода почали приїжджати наші співвітчизники із інших областей, лише силами міської ради та соціальних служб надали допомогу понад 7,7 тисячам переселенців: зустрічали з потягів, комунальним транспортом підвозили у “Совине гніздо”, де годують, реєструють, якщо є потреба – допомагають із поселенням, хто хоче виїхати за кордон – підвозять до пунктів пропуску “Ужгород”, “Тиса” та “Селменці”

Це тільки офіційні цифри – від пункту розподілу населення у “Совиному гнізді”.

Реальні цифри більші, адже активно працюють волонтери, які також допомагають переселенцям, зокрема й у пошуку квартир, приватного житла, місць у готелях, хостелах.

Крім того, багато ужгородців прийняли у себе вдома родичів, друзів, знайомих і навіть незнайомих людей із областей, де зараз тривають бойові дії.

Усім, хто приїхав до нас, допомагають, але просять про допомогу. Гуманітарна допомога, яка прибуває в Ужгород, розподіляється для забезпечення першочергових потреб переселенців, а їх щодоби прибуває зараз понад 1000

За вчорашній день, 5 березня, із 8 ранку до 8 вечора у пункті розподілу у “Совиному гнізді” зареєстрували 838 переселенців, із 20:00 до 8 ранку сьогоднішнього дня – 496

Також формуються гуманітарні вантажі в області, де зараз бої, де гуманітарна криза. Вони терміново потребують допомоги.

Просять всіх, хто може і бажає допомогти: приносьте продукти, дитяче харчування, матраци, ковдри, подушки, постільну білизну не тільки у “Совине гніздо”. Відкриваються додаткові пункти прийому гуманітарної допомоги: ужгородські школи №№9, 5, 12, 15, дитячі садочки №№15, 39, 42, НВК “Ялинка”.

Ужгородська міська рада

Про Захід