У класичній гімназії Ужгорода відкрили оновлений басейн (Фото)

Опубліковано:

У Класичній гімназії Ужгорода сьогодні після капітального ремонту відкрили оновлений басейн.

Цей басейн – найбільший і один із двох, які останніми роками діяли в школах Ужгорода. У ньому мали можливість займатися учні Класичної гімназії, навчали плавати всіх охочих дітей міста, школярів під час літніх таборів. Проте ремонт басейну не робили з часу, коли в цій будівлі почала діяти гімназія – з 1994 року. Чаша басейну була суттєво пошкоджена, об’єкт не відповідав ні санітарним, ні технічним нормам і у 2017 році він припинив свою роботу.

Зараз оновлений басейн відповідає всім нормам для проведення змагань із водних видів спорту. І найважливіше, що ужгородські дошкільнята, школярі тут будуть вчитися триматися на воді, зможуть займатися для зміцнення здоров’я та повноцінного фізичного розвитку.

Роботи, фінансування яких було із міського та державного бюджетів, почали у 2019 році. Зробили капремонт чаші басейну із заміною технологічного обладнання для водопідготовки та фільтрації, встановили енергозберігаючі вікна та двері, змонтували нові електричну, водопровідну та
каналізаційну мережі, сучасну та енергоефективну систему вентиляції, замінили сантехніку, систему опалення, утеплення фасаду з опорядженням цоколя. Облаштували також тренажерну залу, перепланували роздягальні із санвузлами та душовими.

Загальна кошторисна вартість капремонту – 20 млн 941 тис. грн, із них 14 млн 414,5 тис. грн – кошти бюджету Ужгорода, 6 млн 526,5 тис. грн – кошти державного бюджету.

Завершили урочистості показовими виступами із плавання спортсменів ужгородських клубів «На старт», «Олімпік», відділення плавання ДЮСШ №1 м. Ужгорода та ватерпольного клубу «Ужгород».

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Про Захід