Новини Західної України Соціум

У Хмельницькому завершився проект «Безпечний двір – безпечне місто» (Фото)

Хмельницькі патрульні завершили проводити пізнавальні бесіди в рамках проекту «Безпечний двір – безпечне місто», повідомляє патрульна поліція Хмельницької області.

Учора, патрульні завершили проводити пізнавальні бесіди як для дорослих так і для дітей в рамках проекту «Безпечний двір – безпечне місто» та наостанок завітали у двір будинку, що на вулиці Прибузька, 30.
Під час зустрічі, патрульні в дружній та ігровій формі, повторили разом з дітьми основні Правила дорожнього руху та провели із ними цікаву вікторину. 
Окрім цього, поліцейські нагадали дітям правила безпечної поведінки на дорозі, у побуті, а також як діяти якщо до них підійшов незнайомець. Дітлахи вразили патрульних своєю активністю, ставили багато запитань та просто раділи спілкуванню з поліцейськими.
Подібні заходи спрямовані на підвищення рівня особистої безпеки, а також формування у дітей знань та навичок, які сприяють відповідальній та безпечній поведінці.
Як відбулась зустріч із маленькими та дорослими мешканцями будинку, дивіться у коротенькому фотозвіті Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =