У Хмельницькому викрили на хабарництві військовослужбовця Міноборони (Фото)

Опубліковано:

Військовослужбовець був викритий у хабарі у 80 тисяч гривень за виграш у тендері і 40 тисяч гривень за допомогу у наданні відстрочки від призову, Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Нацполіції, спільно з управлінням Служби безпеки України в Хмельницькій області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону України викрили злочинну схему вимагання та одержання неправомірної вигоди з юридичних та фізичних осіб, організовану начальником одного з відділів структурного підрозділу Міністерства оборони у місті Хмельницький.

Встановлено, що останній, використовуючи своє службове положення, організував схему одержання «відкатів» за виграш у тендері на постачання природнього газу для об’єктів МОУ м. Хмельницький на 2019-2020 рр.

Під час проведення комплексу процесуальних заходів правоохоронці задокументували одержання 80 тисяч гривень неправомірної вигоди через залученого посередника.

Крім того, в ході досудового розслідування було задокументовано отримання службовцем 40 тисяч хабара за вплив на посадових осіб одного з військоматів області.

За визначену грошову нагороду підозрюваний обіцяв допомогти з вирішенням питання щодо надання відстрочки від призову на строкову військову службу місцевому жителю.

Сьогодні, 24 грудня, в ході проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання, роботи та в транспортному засобі фігуранта справи було виявлено та вилучено підтверджуючі документи щодо вчинення кримінального правопорушення та кошти, які останній отримав в якості неправомірної вигоди.

Вирішується питання щодо затримання військовослужбовця в порядку ст.208 КПК України та оголошення підозри останньому. 

Тривають слідчі дії.

Про Захід