У Хмельницькому у День Героїв відбувся перформанс живих скульптур (Фото)

Опубліковано:

23 травня Україна відзначає День Героїв — щорічне свято, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА, а також Героїв Небесної сотні та російсько-української війни.

У цей знаменний день у Хмельницькому відбулася низка заходів. Зокрема, у середмісті, на майданчику перед торговельним центром «Дитячий світ», запрошені гості – актори театру пантоміми «IF» з міста Івано-Франківськ (керівники мім-театру – Андрій Кирильчук та Артур Гулько) влаштували перформанс живих скульптур «Крізь віки», присвячений захисникам України в різні часи.

У неймовірно красивому дійстві представлено шість живих скульптур історичних героїв: князь часів Київської Русі, військовий УПА, козаки та сучасні військові.

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Хмельницька міська рада

Про Захід