У капітальний ремонт траси Київ-Чоп на Закарпатті «закатають» ще 715 мільйонів

Опубліковано:

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області підписала два договори на капітальний ремонт 9,3 кілометра автошляху Київ-Чоп. Сумарна вартість контрактів становить понад 715 млн грн, а загалом на закупівлі зекономили менше 1,2%.

За першим договором проведуть капітальний ремонт п’яти кілометрів автошляху на ділянці від межі Закарпатської та Львівської областей до села Біласовиця. Тут вартість ремонту становитиме 345,6 млн грн, а підрядником стало ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Таким чином вартість реконструкції одного кілометра дороги коштуватиме понад 69 млн грн. Фірма отримає 2,5 млн грн прибутку.

Інше замовлення отримало ТОВ «ШБУ-77». Підрядник отримає майже 369,5 млн грн за капітальний ремонт 4,3 кілометри траси. Середня вартість реконструкції ‒ 86 млн грн за кілометр. Роботи проводитимуть на відтинку магістралі від в’їзду до міста Чоп, до КПП «Тиса» ‒ державного кордону з Угорщиною. При цьому прибуток компанії складе 1,5 млн грн.

Про тендери

Під час обох тендерів участь у торгах брали одні і ті самі компанії: окрім переможців, ще ТОВ «ПБС». Усі учасники торгувались, але значно не знижували ціни. В результаті на закупівлях сумарно зекономили близько 8 млн грн або менше 1,2% від очікуваної вартості.

У жодній із закупівель компанії не оскаржували умови проведення тендеру або процедуру вибору переможця. Завершити роботи планують до кінця 2021 року.

Загалом в ремонт траси Київ – Чоп, з початку року вже вклали 900 млн грн. З цієї суми «ШБУ-77» отримало замовлень на 657 млн грн, а «Онур» ‒ 243 млн грн.

НАШІ ГРОШІ Львів

Про Захід