У Івано-Франківську вшанували пам’ять загиблого спецпризначенця Віктора Паньківа

Опубліковано:

22 травня минає друга річниця з дня загибелі командира взводу роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Паньків.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, загартований важкими боями в АТО, пораненням і смертю побратимів, Віктор без роздумів вирушив на передову ‒ боротися за незалежність і територіальну цілісність України. З березня боєць воював на фронті: спершу ніс службу на Київщині, а коли території звільнили, виконував бойові завдання у Запорізькій області. Там 22 травня 2022 року у результаті масованого ракетного обстрілу поліцейський загинув.

27 грудня 2023 року Віктора Паньківа указом Президента України Володимира Зеленського посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Сьогодні у Катедральному соборі відбулися поминальні заходи. Пам’ять Віктора Паньківа прийшли вшанували родичі, побратими та співробітники поліції. Опісля на могилі Героя поклали квіти та запалили свічки.

Поліція Прикарпаття завжди пам’ятає подвиг Героїв!

Нехай добрий, світлий спомин про Віктора назавжди залишається у серцях рідних, колеги та усіх, хто його знав, любив та шанував.

Національна поліція України МВС України

Про Захід