У горах на Рахівщині стало зле туристу з Полтави (Фото)

Опубліковано:

Упродовж доби закарпатські гірські рятувальники двічі проводили пошуково-рятувальні роботи в Карпатах.

29 липня о 17 год. 30 хв на гарячу лінію Служби порятунку надійшло повідомлення від туриста із м. Полтави, у якого під час проходження туристичного маршруту в районі гори Стіг Рахівського району різко погіршився стан здоров’я. До проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 5 рятувальників ГПРВ м. Рахів.

Шляхом проведення пошуково-рятувальних робіт о 00 год. 30 хв. туриста було знайдено, надано долікарську допомогу (надавались знеболюючі препарати) та транспортовано до м.Рахів де передано лікарям Рахівської ЦРЛ.

Другий виклик надійшов о 23 год. 15 хв. з Перечинщини, що під час руху на двох автомобілях по лісових дорогах в районі с. Лумшори та полонини Рівної , втратили орієнтири та заблукали 7 громадян, при цьому один із автомобілів вийшов з ладу. До проведення пошуково -рятувальних робіт залучено 4 рятувальники ГПРВ м. Ужгорода та 1 рятувальник ГПРВ с.Вішка, а також працівники поліції Перечинського районного відділу. О 03 год. 30 хв.

30 липня під час проведення пошуково-рятувальних робіт в лісовому масиві біля села Лумшори Перечинського району Закарпатської області від працівників нацполіції Перечинського райвідділу поступила інформація, що заблукалі самостійно на одному автомобілі зуміли вибратися із лісового масиву та добратися до смт. Перечин.

Аварійно-рятувальний загін спецпризначення ДСНС Закарпаття

Про Захід