У Франківську виявили два нелегальних гральних заклади (Фото)

Опубліковано:

В Івано-Франківську закрито 2 пункти з гральними автоматами, які працювали в закритому режимі на вулицях Галицька і Вовчинецька. З цих закладів правоохоронці вилучили 50 моніторів, 35 системних блоків, мобільні телефони, касові апарати і кошти. Поліцейські проводять слідчо-оперативно дії для встановлення організаторів незаконного грального закладу.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Вживаються заходи щодо оголошення про підозру.

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до громадян: якщо ви бачите, що такі заклади функціонують, негайно повідомляйте про це на лінію “102” для оперативного та належного реагування.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що на виконання рішення Уряду поліція припиняє діяльність гральних закладів. Відтак, Кабінет міністрів України заборонив займатися гральним бізнесом, зокрема розміщувати гральні автомати, під виглядом державних лотерей. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив 20 грудня № 1325-р, чим скасував постанову №128/1037 про лотереї від 2002 року, інформує поліція Івано-Франківської області.

Про Захід