У Франківську відбувся міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях» (Фото)

Опубліковано:

Щороку в Івано-Франківську у храмі Царя Христа проходить Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях», який збирає десятки аматорських і творчих колективів не лише з України, а й зарубіжжя, а саме, Польщі, Німеччини, Сполучених Штатів Америки, інформує Івано-Франківська ОДА.

Через пандемію коронавірусу та запровадження карантинних обмежень цьогоріч дійство відбувалося із дотриманням протиепідемічних заходів, зокрема, виконання колядок переважно проходило у режимі онлайн.

Розпочався ХІІ Міжнародний фестиваль виступом камерного хору «Cantemus» церкви Царя Христа. До слова, колектив існує вже понад 20 років, у його репертуарі твори української і світової духовної музики. Уподовж трьох днів парафіяни храму та поціновувачі колядок мали змогу послухати виступи понад тридцятьох пісенних колективів та сольних виконавців.

Проведення різдвяних фестивалів допомагає відновлювати, зберігати та поширювати наші споконвічні християнські традиції, обмінюватися творчими досягненнями творчих колективів з усього світу.

Різдвяною колядою ми сповіщаємо світ про народження Ісуса Христа, популяризуємо наші одвічні звичаї та традиції, християнські цінності.

Фестиваль «Коляда на Майзлях» є знаковим для Прикарпаття, адже саме тут збереглися унікальні колядки та щедрівки, які, незважаючи на заборону комуністичного режиму, продовжували звучати у кожній домівці. За фінансової підтримки обласної державної адміністрації було виготовлено дипломи для всіх учасників фестивалю. Пісенним колективам, котрі виступали онлайн, їх надіслано поштою.Про Захід