Новини Західної України Останні новини

У Франківську планують відкрити додатковий ковід-госпіталь

Попри впроваджені урядом жорсткі карантинні обмеження кількість хворих в Івано-Франківську продовжує стрімко зростати.

З цієї нагоди засідала комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа. Вирішено відкрити додатковий госпіталь, виділити кошти на дихальну апаратуру та доплати медикам, повідомляє у соцмережах Руслан Марцінків.

Комісія вирішила підготувати на базі Міської поліклініки №2 (вул.Довга, 42) резерв ліжок для хворих коронавірусом. А також розгорнути максимальну кількість ліжок на базі Центральної міської клінічної лікарні, Міської клінічної лікарні №1, Міської дитячої клінічної лікарні та перинатального центру. 

Для надання медичної допомоги задіяти всі наявні приміщення навчальних кафедр Національного медичного університету та медичного коледжу.

Щодо медичних працівників, то їх залучатимуть за контрактом.  Також звернуться до області з проханням допомогти з профільними медиками. Та розгорнути додаткові ліжка на базі закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування.

Окремо буде надіслане звернення до Національної служби здоров’я України (НСЗУ) для виконання фінансових зобов’язань перед медиками: мова і про заробітні плати, і про обіцяні доплати.

З резервного фонду міського бюджету планують закупити дихальну апаратуру (ШВЛ із функцією СРАР) та кисневі концентратори; медикаменти; необхідні реактиви та інвентар. А також передбачать доплати медичним працівникам, залученим до лікування хворих на коронавірус.

«Рішення розгортати додаткові місця – непопулярне і непросте в організації. Але мусимо зробити все, щоб наші хворі за потреби мали можливість лягти в лікарню й отримати якісну медичну допомогу. Це дуже важливо. Тому прошу мешканців міста та медиків поставитися до цього з розумінням», – коментує Руслан Марцінків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 54 = 63