Регіональні Новини Соціум

У дитячому садку “Капітошка”, що у Кам’яниці, триває ремонт даху (Фото)

Я повідомляє Кам’яницький ДНЗ “Капітошка” ясла-садок на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, почався другий етап ремонтних робіт даху ДНЗ «Капітошка».

Окремі частини покрівлі були непридатними для подальшої експлуатації. Вся поверхня, зокрема черепиця, почала відлущуватися та не забезпечувала герметичності.

Загрозливою була ситуація під час злив, сильного вітру та снігу, утворилися щілини на поверхні покрівлі садочка. Це призвело до розгерметизації даху в плані витрат теплової енергії та незабезпечення відповідного температурного режиму в середній і старшій групі другого поверху. Утворення щілини за сильних поривів вітру могло призвести також до зривання покрівлі даху.

Креативність проєкту, розробленого проєктантами, полягає у використанні для проведення капітального ремонту даху садка якісного металопрофілю та гідробар’єру, що в поєднанні з утепленою стелею груп забезпечить високий рівень теплового режиму та естетики будівлі ДНЗ «Капітошка» та продовжить термін її експлуатації. А також забезпечить створення належних умов виховання дітей дошкільного віку, підвищення рівня енергоефективності будівлі, забезпечення оптимізації обсягів енергоспоживання і економії коштів бюджету сільської ради та покращення інфраструктури та привабливості населеного пункту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 81 = 88