У Чернівцях запрацював Навчально-тренінговий центр соціальної роботи

Опубліковано:

. Тут буковинцям допомагатимуть розвивати та впроваджувати соціальні послуги, а також підтримуватимуть незахищені групи населення, зокрема ВПО.

Реалізували проєкт допомогли ЄС, Уряд Швеції та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Зокрема, міжнародні партнери за $40 тис. відремонтували приміщення центру: облаштували фронт- та бек-офіси, простір для групової роботи, що дає змогу розмістити до 30 осіб.

Крім того, повністю обладнали чотири робочі місця для методиста, адміністратора та інших спеціалістів, які відповідають за роботу тренінгового центру.

Програма розвитку ООН в Україні співпрацює з громадською організацією «Ліга соціальних працівників», що забезпечує кваліфіковану безперервну підтримку та покращує ефективність надання послуг тренінговим центром.

«Цьогоріч ми плануємо залучити до навчання понад 150 соціальних працівників Буковини. З березня стартують тренінги для двох груп по 25 фахівців. Триватиме курс – 60 годин. А п’ятеро найкращих спеціалістів отримають стипендії, які можна буде витратити на продовження навчання», – зазначила перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

Про Захід