У Чернівцях викрили прикордонника на хабарництві (Фото)

Опубліковано:

Вчора, 18 травня, у Чернівцях викрито військовослужбовця Чернівецького загону, який вимагав та отримав від свого колеги неправомірну вигоду у розмірі 2100 євро. У таку суму прикордонник оцінив сприяння незаконному переміщенню через державний кордон поза пунктами пропуску тютюнових виробів з України до Румунії і невжиття передбачених законом заходів щодо припинення такої діяльності. 

Прикордонника затримано у порядку ст. 208 КПК України спільною міжвідомчою групою у складі співробітників ВВВБ по Чернівецькому прикордонному загону, ДБР та СБУ, за процесуального керівництва військової прокуратури Чернівецького гарнізону. Затримання відбулося в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
Затриманому, у разі доведення вини, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.

Про Захід