У Чернівцях розпочався IV обласний етап проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Опубліковано:

Сьогодні, 21 травня, у Чернівцях розпочався IV обласний етап масштабного всеукраїнського спортивного проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. На спортивних майданчиках обласного центру зійшлися 28 кращих команд школярів з Чернівецького, Вижницького, Дністровського районів та міста Чернівці.

Спортсмени змагатимуться у 5 видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та настільному тенісі. Переможці обласного етапу представлятимуть Буковину на всеукраїнському фіналі.

На урочистому відкритті змагань школярів привітала перша заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альона Атаманюк. Вона наголосила на важливій ролі спорту у вихованні лідерських якостей та формуванні характеру майбутніх переможців не лише на спортивних аренах, а й у житті загалом.

«Сьогодні я бачу не тільки талановитих спортсменів, але й майбутніх лідерів. Адже спорт — це життєва школа, де ви вчитесь перемагати. Ваші старання, впертість та наполегливість — ключі до успіху», – звернулась до учасників Альона Атаманюк.

На Буковині «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» охопили 334 заклади освіти з усіх куточків області. Протягом перших трьох етапів змагань вже відбулася 1391 гра за участю 944 шкільних команд.

Проведення обласного етапу шкільних спортивних ліг профінансовано з бюджету Чернівецької області в рамках Комплексної програми розвитку освіти. На ці цілі було виділено 525 тис. грн.

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» започатковано за ініціативи Президента України. Це масштабний проєкт з популяризації масового спорту серед школярів під гаслом «Разом переможемо!». Його мета — залучити до регулярних спортивних змагань учнів не лише міських, а й сільських шкіл, сприяти розвитку лідерських якостей, психологічній підтримці та згуртованості дітей через спорт.

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації

Про Захід