У Чернівцях провели освітній захід для малих агровиробників

Опубліковано:

Його мета – розповісти фермерам про нові можливості додаткового фінансування.

Захід організував Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Європейської комісії, Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) спільно з партнером ТОВ «Агріаналітика».

💬«Напередодні весняних польових робіт українські сільгоспвиробники звично потребують додаткових фінансових ресурсів для нового сезону, однак повномасштабне вторгнення рф створило нові виклики. Через постійні обстріли й атаки окупантів аграрії змушені відновлювати власну інфраструктуру та сільськогосподарську техніку. Саме тому Кабінет Міністрів створив Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві для фінансової підтримки малих агровиробників. Вони можуть отримати кредит як для капітальних інвестицій, так і для поповнення обігових коштів, а банк-кредитор своєю чергою отримає портфельні гарантії від Фонду, що покривають до 50% кредитних зобов’язань», – каже перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

З початку року 41 буковинських агровиробників залучили кредитів/кредитних ліній на понад 226,6 млн грн. Зокрема, 30 суб’єктів господарювання отримали 81,4 млн грн за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9». Кошти допоможуть сільгоспвиробникам успішно розпочати весняну посівну кампанію.

Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві розпочав свою роботу завдяки співпраці Європейського Союзу, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Світового банку. Він надає гарантії українським банкам-партнерам, які кредитують малих агровиробників.

Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА

Про Захід