Новини Західної України Останні новини

У Чернівецькому прикордонному загоні оновили медичну частину

Зокрема, поремонтували фасад будівлі та внутрішні приміщення, замінили вікна, меблі і ліжка для пацієнтів.

Вартість робіт сягнула 300 тисяч гривень. Гроші виділили із обласного бюджету.

Медичний заклад відвідав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук та його заступниці Наталія Гусак та Ірина Ісопенко.

Так, Сергій Осачук клопотав про виділення фінансування для прикордонного загону. Гроші, а це 2 мільйони гривень, спрямували на облаштування державного рубежу та профілактичні заходи з протидії COVID-19.

– Ми як обласна державна адміністрація будемо заохочувати всіх підтримувати прикордонників, адже вони не тільки охороняють державний рубіж, а й готові у будь-який момент протягнути руку допомоги. Так було у червні цього року, під час ліквідації наслідків повені в нашій області, – зазначив Сергій Осачук.

Як розповів начальник служби охорони здоров’я Чернівецького прикордонного загону Олександр Яковчук, у медичній частині оновили три палати. Ремонт дозволив покращити умови роботи для медичного персоналу. Крім того, тут комфортніше буде перебувати і хворим. У закладі надають першу медичну лікарську та стоматологічну допомогу, відбирають аналізи у військовослужбовців для ПЛР-дослідження, повідомляє Чернівецька ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 5