Регіональні Новини Соціум

У Боздоському парку зацвіли незвичні квіти

Усі вони дуже пахучі, адже зроблені з мила.

Ужгородська майстриня Наталія Бальсіс на свято «Бабине літо у Боздоському парку» принесла мильні композиції. Заняття для жінки нове, навчалася усьому самостійно. «Це квіти, зроблені з високоякісної мильної основи. Вони насичені ефірними оліями, пахнути така квіткова композиція з мила буде кілька років. Я вважаю, що це чудова альтернатива букетам з живих рослин, адже ці квіти не в’януть», – розповіла Про заходу майстриня.

Окрім квітів, які неймовірно схожі на оригінали, її ятка прикрашена кошиками з фруктами та ягідками, де кожен елемент – виготовлений вручну. Жінка зізнається, що хобі її неабияк захопило, на одну композицію вона витрачає до тижня копіткої праці.

Окрім квіткових композицій з мила на ярмарку можна придбати й іграшки ручної роботи, декоративні прикраси з кавових зернят, почастуватися глінтвейном, придбати сирну та медову продукцію.

Нагадаємо,  свято «Бабине літо у Боздоському парку» триває з п’ятниці до неділі. На гостей чекає не тільки ярмарок хендмейду і традиційних закарпатських страв, але й розваги від музичних гуртів та святкова програма для дітей. 

Вікторія Жуйко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =