У більшості медиків Рівненської обласної лікарні – безсимптомний перебіг COVID-19

Опубліковано:

51 медика Рівненської обласної клінічної лікарні, у яких діагностували COVID-19, відсутні жодні симптоми хвороби. Вони перебувають на самоізоляції та під наглядом своїх сімейних лікарів. На сьогодні лише 11 медпрацівників знаходяться на лікуванні у стаціонарі.

Про це повідомила заступниця головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Лариса Обуховська під час щоденного брифінгу в Рівненській ОДА щодо ситуації із поширенням коронавірусу в області.

«COVID-19 діагностовано наразі у 62 співробітників Рівненської обласної лікарні. Але стаціонарного лікування потребує лише 11 медпрацівників. У решти – нема жодних симптомів недуги. Тож вони перебувають просто на самоізоляції», – зазначила Лариса Обуховська.

За її словами, медикам обласної лікарні провели понад 100 швидких тестувань та 287 ПЛР-тестів на COVID-19. Також протестовано 30 пацієнтів. Тестування продовжується.

«Наразі складно говорити, хто від кого заразився – чи пацієнти від медиків, чи навпаки. Згідно припису обласного санітарного лікаря, на сьогодні закрито на карантин відділення анестезіології та інтенсивної терапії, обласний центр ортопедії, травматології та вертебрології, а також центр торакальної хірургії. Ці відділення знаходяться в одному корпусі. Наразі там триває заключна дезінфекція», – повідомила заступниця головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні.

Пацієнти, що не є носіями, переведені в «чистий» хірургічний корпус, де розгорнуті площі для надання їм медичної допомоги. Співробітники, які там працюють – теж ПЛР-негативні.

Лариса Обуховська повідомила, що в планах відновити роботу корпусу з наступного понеділка.

Допомога за цими профілями пацієнтам надається в повному об’ємі.

Про Захід