Закарпатські новини Останні новини Соціум

У Берегові передали майно колишніх сільрад на баланс територіальної громади

Відбулося друге засідання 4 сесії Берегівської міської ради VIII скликання.

Про це повідомив Золтан Бабяк, міський голова Берегова.

Перед початком розгляду порядку денного депутатам представили двох офіцерів громади, які додатково до відділку поліції, виконуватимуть правоохоронну функцію – старший лейтенант поліції Василь Самкін та майор поліції Володимир Якимчук.

Одним із важливих рішень, за які проголосували народні обранці, стало затвердження передавальних актів до Берегівської міської ради, що означає згідно з чинним законодавством передачу майна колишніх сільрад на баланс територіальної громади.

На цьому засіданні надано згоду на вхід міської ради в засновники щодо закладів позашкільної освіти “Берегівський районний освітньо-культурний центр національних меншин” районного відділу освіти Берегівської РДА, “Берегівська районна ДЮСШ” відділу з питань освіти Берегівської РДА та безоплатне прийняття майна вул. Мукачівська, 14 та майнових прав у комунальну власність Берегівської територіальної громади.

Реорганізовано також шляхом злиття Берегівського районного територіального центр соціального обслуговування Берегівської міської ради та Берегівського міського територіального центру соцобслуговування Берегівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

63 − = 59