Тиждень у «червоній зоні»: як змінився ритм Ужгорода із новими обмеженнями? (Відео)

Опубліковано:

Перший тиждень у червоній зоні обласного центру Закарпаття вже позаду. Ужгород, хоч із пом’якшеннями, все ж змінив робочий ритм. Роботу у місті відновив громадський транспорт. Втім, людей з початку тижня, за словами водіїв, майже немає.

пан Михайло – водій громадського транспорту

«Сьогодні (09.11) людей дуже мало за весь маршрут максимум 2-3 людей.»

пан Сергій — водій громадського транспорту

«Людей і справді мало, ледь вдається набрати сидячі місця.»

Є у місті і відсоток, на роботу якого червона зона особливо не вплинула. Однак ті, кому обмеження, так би мовити, суттєво ускладнили життя також чимало.

Через стрімке поширення коронавірусної хвороби в Україні, МОЗ має намір ініціювати посилення карантинних обмежень. Зокрема, пропонують запровадити жорсткий карантин вихідного дня.

Максим СТЕПАНОВ – міністр охорони здоровя України

«Тобто в суботу та неділю будуть працювати лише продуктові магазини, аптеки (зокрема ветеринарні), транспорт та автозаправки. Заклади громадського харчування зможуть працювати виключно на виніс. Міністерство рекомендує заборонити на вихідні дні роботу ТРЦ, проведення розважальних закладів тощо. Лише мінімізуючи контакти, можливо розірвати ланцюг передачі вірусу.»

Наразі за рішенням міської комісії ТЕБ та НС у кафе та ресторанах щотижня відбуватиметься санітарний день для здійснення повної дезінфекції. За добу 9 листопада в Ужгороді виявлено 77 нових випадків коронавірусної хвороби 2 осіб померло.

Про Захід