Останні новини Соціум

Туристичні намети для будь-яких мандрівок

Чи в тривалій подорожі, чи в невеликому поході — кожному мандрівникові життєво необхідний відпочинок. В найменш пристосованих для цього умовах втіленням справжнього комфорту стане туристичний намет. Купити в Україні його можна через наш інтернет-магазин Terra Incognita. У нас ви знайдете все, що потрібно для організації турпоходів і не тільки.

Найкращі туристичні намети — в каталозі Terra Incognita

Від правильності вибору цього виду спорядження залежить комфортність і взагалі — успішність подорожі. Адже який може бути настрій, коли мандрівник зовсім не відпочив. Досвідчені туристи віддають перевагу пропозиціям нашого інтернет-магазину Terra Incognita.

В нас можна вибрати туристичні намети з каталогів провідних виробників. Також ми пропонуємо продукцію власного виробництва, випущену під брендом Terra Incognita.

Завдяки цьому ми можемо стверджувати, що пропоновані нами товари є максимально якісними та функціональними.

Асортимент наметів від Terra Incognita

На нашому сайті terraincognita.com.ua представлені найбільш гідні уваги варіанти наметів. Це продукція таких провідних виробників, як MSR, Alexika, Black Diamond, Fjord Nansen, Hannah, Kelty, Marmot, Pinguin, Sierra Designs, Tentsile, Tramp (Естонія), Trimm.

Варіант намету можна вибрати на різну кількість осіб, що можуть одночасно в ньому відпочити. Це можуть бути звичайні одно-і двомісні конструкції. Великий попит мають 3- і 4-місні варіанти. Але в нас можна замовити туристичний намет навіть на 5 місць і більше.

За призначенням такі види спорядження можна підібрати:

  • Для альпіністів.
  • Для вело туристів.
  • Кемпінгового типу.
  • Для піших походів.
  • Універсального типу.
  • Для різних експедицій.

Основні характеристики наших наметів

Туристи можуть вибрати намет за його вагою. Ця характеристика багато в чому обумовлена конструкцією виробу, його призначенням та місткістю. В нашому асортименті є варіанти масою до 1 кг, але є моделі і понад 5 кг. Та найбільш запитувані туристичні намети в інтернет-магазині Terra Incognita масою від двох до чотирьох кілограмів.

За конструкцією ці вироби можуть бути одно- і двошарові. Причому останні в нашому асортименті переважають.

В якості каркасу в них застосовуються дуги, виготовлені з алюмінію, різних типів скловолокна, сталі та карбону. Такі намети можуть мати 1, 2, 3 і навіть чотири виходи.

Вибрати вироби можна і за зовнішніми характеристиками. Так, за кольором в нас найбільш запитувані намети різних відтінків зеленого, сірого, пісочного, помаранчевого кольору, сині та хакі.

З метою забезпечення водонепроникності більшість варіантів такого спорядження оснащені мембранами, захисним шаром, який виконує функцію підлоги, та зовнішнім тентом. Під час відпочинку можна використовувати вентиляційні отвори з протимоскітною сіткою.

Якщо вам потрібен якісний туристичний намет, купити недорого через наш інтернет-магазин вам допоможуть наші консультанти. В нас ви знайдете спорядження для будь-яких ваших подорожей, навіть найбільш екстремальних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 66 = 71