Анонси Афіша Регіональні Новини

Цими вихідними у Мукачеві проведуть кілька культурно-мистецьких подій

Мукачівцям та гостям міста підготували на ці вихідні культурно-мистецькі події.

Сьогодні, 22 лютого у Центрі громадськості та національних культур (пл. Кирила і Мефодія, 30), відбулася творча зустріч літературного об’єднання “Рідне слово” у новому форматі.

А завтра, 23 лютого:

12.00 год. – запрошуємо всіх, особливо малят, до Мукачівського драматичного театру на дитячу виставу “Кай та Герда”. “Кай та Герда” – сценічна інтерпретація однієї з найчарівніших казок Ганса-Христіана Андерсена “Снігова Королева” головного режисера Мукачівського драматичного театру Євгена Тищука. Знайома з дитинства історія двох підлітків про вірність, людяність, силу і мужність, про по-дитячому щире серце, якому не страшні крижані чари могутньої Снігової Королеви, оживає у яскравому, динамічному дійстві.

14.00 год. – Пропонуємо відвідати відкриту тематичну екскурсію “Закоханий в Сонце”. На Вас чекатиме цікава розповідь про життя і творчість всесвітньовідомого мукачівця, художника Мігая Мункачі (збір на центральній площі міста, перед будівлею Мукачівського драматичного театру; Туристично-інформаційний центр)

17.00 год. – Недільного надвечір’я на глядачів у Мукачівському драматичному театрі чекатиме вистава “Дім Бернарди Альби”. Герої п’єси живуть у світі, де неможливо здійснити найголовніші, природні прагнення. Після смерті чоловіка Бернарда Альба оголошує восьмирічний траур і разом з п’ятьма дочками ховається в стінах родового будинку.

Незабаром з’являється чоловік, який сватається до старшої дочки-спадкоємниці здебільшого із-за капіталу покійного батька. Однак справжню любов він відчуває до молодшої з сестер, яка так само пристрасно закохується в нього… Любовний трикутник в колі сім’ї?! Яка ж розв’язка…?

Мукачівська міськрада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

95 − 91 =