Цьогоріч на Закарпатті одружилося понад 1500 пар

Опубліковано:

У період січня – квітня 2021 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Закарпатської області зареєстровано 1574 шлюби, з яких 219 – в рамках пілотного проєкту Міністерства юстиції «Шлюб за добу».
Також, в рамках сервісу «Шлюб за добу» в Закарпатській області зареєстровано 25 шлюбів з громадянами іноземних держав.

Так, нещодавно, в Мукачівському міському відділі ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) зареєстрували шлюб між громадянкою України та громадянином Японської Держави. Молода пара одружилася у символічний період цвітіння японської вишні – сакури, яка уособлює весну, красу та кохання.

Нагадуємо, що для реєстрації шлюбу між громадянами України або з іноземцем майбутнє подружжя подає особисто письмову заяву за встановленою формою до будь-якого відділу ДРАЦС або онлайн через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Громадяни України для посвідчення своєї особи пред’являють:
– паспорт або паспортний документ, а також документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (за його наявності).

Іноземці та особи без громадянства для реєстрації шлюбу в Україні повинні пред’явити:
– закордонний паспорт громадянина іноземної держави, по якому іноземець в’їхав на територію України або документ, що посвідчує особу без громадянства;
– посвідку на постійне чи тимчасове проживання в Україні (за наявності);
– документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (за його наявності).

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Про Захід