Центр ґендерної освіти долучився до Всеукраїнського онлайн-марафону «Час жіночого лідерства» та Рекорду України

Опубліковано:

Всеукраїнський восьмигодинний онлайн-марафон «Час жіночого лідерства» – це дискусія щодо викликів, які стоять нині перед жінками-лідерками з усіх регіонів України, щодо перспектив консолідації зусиль політикинь, громадянського суспільства та влади у боротьбі з ґендерною дискримінацією та сексизмом, щодо пошуку необхідних інструментів для захисту та реалізації політичних прав жінок, щодо розвитку та підтримки жіночого лідерського потенціалу.

Онлайн-марафон тривав вісім годин та об’єднав близько чотирьохсот учасниць із усіх областей України. У марафоні взяли участь 75 спікерок, серед них: Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради України; народні депутатки Інна Совсун і Марина Бардіна; Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Еміне Джапарова, перша заступниця Міністра закордонних справ України; Світлана Панаіотіді,  заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Олена Єна, директорка програми “Жінки-лідерки” Національного демократичного інституту та інші.

Закарпатську область під час Марафону представили жінки-депутатки, лідерки громадської думки, голови та членкині неурядових організацій, науковиці та інші. Серед спікерок Марафону від Закарпатської області виступили Маріанна Колодій, директорка Центру ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті, голова оргкомітету відзнаки «Жіноче намисто Закарпаття» та Ольга Травіна, заступниця голови Закарпатської облдержадміністрації.

Онлайн-марафон «Час жіночого лідерства» визнали найдовшим загальнонаціональним жіночим марафоном і внесли до Національного реєстру рекордів України.

Організатори заходу: Громадська експертна рада з ґендерних питань при МФО «Рівні можливості» у Верховній Раді України спільно з Інститутом розвитку регіональної преси, а також за інформаційної підтримки платформи «Жінки – це 50% успіху України» й «Поваги. Кампанії проти сексизму в медіа і політиці».

За інф. Центру ґендерної освіти

Про Захід