Це було смачно!: ужгородські депутати протестували систему нового харчування в шкільних їдальнях міста (Фото)

Опубліковано:

Ужгородська школа №19 всерйоз взялася вирішувати питання харчування в шкільній їдальні. І тут вже дуже скоро будуть годувати дітей по-новому.

Цей крок для школи був вимушений. Колишній орендар шкільної їдальні відмовився надавати послуги і в школи залишився лише один місяць, щоб вирішити питання харчування дітей. Після консультацій з фахівцями та начальницею управління освіти, депутаткою міської ради Наталією Мухамедяновою керівництво школи прийняло рішення не шукати нового орендаря, а взяти на себе відповідальність, перевести їдальню на баланс школи і самим організувати якісне харчування для учнів.

Вчора, 3 вересня, ужгородський депутат від фракції «Європейська Солідарність» Володимир Білонка разом з колегами по депутатському корпусу Андрієм Рибою, Юрієм Мандичем, Віталієм Готрою, а також депутатом облради Євгеном Плавайком протестувати нове шкільне меню.

Розроблено воно, до речі, за рекомендаціями відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка, який презентував нове меню влітку.

Що я можу сказати? Це було смачно! Таких страв у цій шкільній їдальні ще не подавали ніколи. Я дуже сподіваюся, що оновлене меню сподобається дітям та батькам, а експеримент 19-ї школи дасть поштовх зміні формату харчування у всіх школах міста.

Вважаю, що враховувати тут насамперед потрібно інтереси школярів, а не маржу, яку прагне отримати орендар. На дітях не треба заробляти. Вони насамперед повинні отримувати якісне, здорове харчування. – написав у соцмережах Володимир Білонка.

Мені дуже приємно що в нас завжди є друзі, на підтримку яких завжди можна розраховувати в різних ситуаціях. Вдячний депутатам міськради, які представляють Новий район, – Андрію Рибі та Віталію Готрі, рідній фракції «Європейська Солідарність» Фракція “Солідарність” в Ужгородській міській раді та всьому депутатському корпусу, який допоміг за короткий час оновити шкільну їдальню, а також депутату облради Євгену Плавайку,та ГО ARMADA KARPAT (Роман Мегела), які не вперше допомагають моїй рідній школі! – констатує депутат.

Про Захід