Триває капітальний ремонт кількох вулиць Ужгорода

Опубліковано:

Сьогодні в Ужгороді встановлюють освітлення на пішохідному переході вул. Шумної та Електрозаводської, замінюють лампи вуличного освітлення на перехресті вул. Марії Заньковецької та Володимира Погорєлова. Встановлюють решітки зливоприймачів на вул. 8-го Березня.

Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними вулиці і парки, використовують і спецтехніку. Стрижуть живопліт у сквері Небесної Сотні, на вул. Івана Франка, проводять формувальну обрізку дерев на вул. Минайській, Михайла Грушевського, обрізають гілки, що закривають дорожні знаки на вул. Михайла Грушевського, Олександра Довженка.

Триває капітальний ремонт вул. Собранецької, Канальної, Олександра Богомольця, Тиводара Легоцького, Капушанської, Павла Тичини, пл. Шандора Петефі. Капітально оновлюють внутрішньоквартальні території на проспекті Свободи, 20, вул. Олександра Можайского, 22-24, Федора Потушняка, 3-5. На Насипній, 3 продовжується капітальний ремонт внутрішньоквартальної території та дитячого майданчика, на вул. Канальній, 33 проводять підготовчі роботи до капремонту дитячого майданчика.

Триває капремонт електрощитових на вул. Минайській, 14, водопроводу та каналізації на вул. Тиводара Легоцького, 33, шатрової покрівлі на вул. Адольфа Добрянського, 6.

Ужгородська міськрада

Про Захід