Трускавчанка здобула «срібло» на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Опубліковано:

Про це у мережі «Фейсбук» написав голова Львівської ОВА Максим Козицький:

«Наша борчиня з Трускавця виборола «срібло» чемпіонату Європи з вільної боротьби серед дорослих до 23 роківСьогодні, 17 березня, 19-річна майстриня спорту України міжнародного класу Олександра Хоменець, яка навчається у Львівському фаховому коледжі спорту, виборола срібну медаль у ваговій категорії 57 кг.У фіналі зі спортсменкою Угорщини Олександра показала рівну боротьбу та закінчила сутичку з рахунком 6-6. Однак, за додатковими показниками судді надали перевагу представниці Угорщини.»

За результатом чемпіонату Олександра Хоменець отримає 50 тисяч гривень від управління молоді та спорту Львівської ОВА. Ще 25 тисяч гривень рівномірно розподілять між її тренерами.

«Вже неодноразово мав приємність вітати Олександру з нагородами. Торік вона стала срібною призеркою чемпіонату світу серед жінок, срібною призеркою чемпіонату Європи серед жінок, бронзовою призеркою чемпіонату світу серед юніорок та чемпіонкою Європи серед юніорок», – розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький