ТОП-3 найкращих онлайн-перекладачів для подорожей

Опубліковано:

Огляд найкращих онлайн-перекладачів, які можна використовувати в поїздках та подорожах до інших країн, де розмовляють іноземними мовами

Мовні бар’єри не лякають сучасних мандрівників, оскільки зараз користувачам мережі доступні зручні онлайн-сервіси, які можна використовувати під час подорожі до будь-якої країни. Деякі програми працюють без підключення до інтернету, тому доступні туристам навіть тоді, коли відсутній зв’язок. Пропонуємо вашій увазі невеликий огляд найпопулярніших онлайн-перекладачів для подорожей.

ABBYY Lingvo

Цей перекладач, по суті, є більш удосконаленим словником. У безкоштовній версії користувачам доступна обмежена кількість мов (італійська, французька, іспанська, німецька та англійська). Додаткові опції потрібно докуповувати.

До переваг відноситься дуже зручний і красивий інтерфейс, а також:

  • докладний аналіз під час перекладу;
  • відсутність реклами;
  • Безкоштовна базова версія.

Недолік цієї програми в тому, що розширені словники коштують досить дорого.

МЕТА

Зручний онлайн-перекладач Мета – це один із найпопулярніших сервісів серед мандрівників. Здійснювати переклади текстів та пропозицій за його допомогою можна як на комп’ютері, так і на будь-якому мобільному гаджеті. Використовуючи сервіс, можна вибрати тематику перекладу, тому результат виходить дуже точним.До плюсів цього онлайн-перекладача можна віднести такі характеристики:

  • наявність вбудованої віртуальної клавіатури;
  • відсутність платних функцій;
  • якісна перевірка орфографії.

До мінусів можна віднести те, що перевірити орфографію в перекладеному тексті можна лише українською, російською та англійською мовами.

iTranslate

Максимально спрощений онлайн-сервіс, який дозволяє здійснювати переклад із 92 іноземних мов. Інтерфейс ретельно продуманий розробниками та не містить нічого зайвого. Користувачі мають можливість відправити отриманий результат друзям або знайомим у месенджері.

З переваг програми слід зазначити:

  • збереження історії попередніх транслітів;
  • легкий доступ до вибраних виразів;
  • наявність безкоштовної та платної преміум версії з розширеними можливостями.

До мінусів можна віднести неможливість розпізнавання тексту з фотографіями, а також роботу тільки в онлайн-режимі.

Про Захід