«Толока ідей Мукачево: безпека, інклюзія, інтеграція»: завдяки проєкту реалізують 6 ідей

Опубліковано:

6 крутих ідей буде реалізовано у нашій громаді завдяки проєкту «Толока ідей Мукачево: безпека, інклюзія, інтеграція»!

Близько двох місяців тривала активна робота активістів та активісток Мукачева, а також їх помічників – менторів і менторок, для того, щоб їх проєкти з підвищення безпеки, інклюзії та інтеграції в місті, зробили наше місто комфортним та зручним для кожного і кожної.

У грудні, після триденного інтенсиву, де учасники та учасниці пропрацьовували свої ідеї, консультувалися з менторами і менторками, удосконалювали свої ідеї, було оголошено переможців, які отримають фінансову підтримку для реалізації своїх ініціатив!

Раді вітати неймовірно талановитих та працьовитих переможців:

Команда «Рада ветеранів» із проєктом «Ветеранський хаб» створить платформу для ветеранів, що об’єднує досвід та підтримку.

Команда «We are future» з проєктом «Молодіжний простір» створить безпечний та інклюзивний простір для розвитку молоді.

Команда «Креативний простір» із проєктом «Мистецька взаємодія» отримає обладнання для музичної школи, тож ще більше талановитої молоді зможе розкрити свій потенціал.

Команда «Театр для всіх» із проєктом «Люди, які грають» облаштують комфортний простір та залучать до участі у виставах та заходах людей з інвалідністю.

Команда «Chysto.de» з проєктом «Екопікнік та місяць сортування» розвиватиме екологічні ініціативи та підтримує здоровий спосіб життя у місті.

Команда «Педагогині» з проєктом «Освітньо-тренінговий простір Comfort» облаштує безпечний простір на базі університету для студентів та студенток і освітянської спільноти, реалізуючи принципи інклюзивного навчання та підтримки.

Відеоролик від Маріупольська Спілка Молоді – це неймовірні емоції від триденної зустрічі, крутого досвіду, обміну ідеями, думками, досвідом, досягненнями!
Захід проводять ГО «Маріупольська Спілка Молоді», та ГО Заходи, БФ Центр громадських ініціатив в партнерстві з Мукачівська міська рада, UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні».

Мукачівський відділ культури та молодіжної політики

Про Захід