Талановиті мукачівки – у фінал конкурсу «Таврійські ігри»

Опубліковано:

Надзвичайно приємна новина у творчому житті нашого міста! 1 липня дві юні вихованки BrevisVOCALStudio Зубрицька Дарина та Гапачило Ірина, пройшли до фіналу престижного конкурсу «Таврійські ігри» Dity.Help Music.

Зубрицька Дарина, 9 років, здобула перемогу у категорії 6-10 років, виступивши з надзвичайно потужними піснями «Сила» (авторка Illaria) та «Ой на горі» (аранжування Артем Пивоваров).

Гапачило Ірина, 13 років, перемогла у номінації «сучасне фольклорне виконання» у категорії 6-16 років виконавши неймовірно душевні композиції «Тіні забутих предків» (авторка Аліна Паш) та «Летів пташок» (аранжування Біличко Магдалина та Мирослав Гала).

Із 499 заявок до фіналу увійшли лише 25 учасників, які були поділені на 5 категорій по 5 учасників з усієї України. Фінал конкурсу відбудеться наживо у серпні, а відеоверсія Dity.Help Music буде показана на телебаченні та в соціальних мережах.

Переможці конкурсу в кожній номінації отримають «пісню під ключ», що дозволить їм потужно стартувати на великій сцені. Треки для переможців спродюсує український музичний HUB TAVR Records.

Цей успіх є важливим досягненням для талановитих мукачівських учасниць та свідчить про високий рівень підготовки в BrevisVOCALStudio.

Мукачівський відділ культури та молодіжної політики

Про Захід