Здоров'я Новини Західної України

Тайський масаж: користь, історія, особливості виконання

Сьогодні важко навіть уявити, скільки видів масажів розробили фахівці. Кожна процедура має свої особливості, може використовуватися як для підтримки тонусу в організмі, так і для лікування захворювань. Масаж може поширюватися як на все тіло, так і задіяти лише локальні м’язові групи або окремі частини тіла.

У нашому сьогоднішньому матеріалі ми поговоримо про один з найстаріших видів масажу, процедури, яка вже довгі роки активно застосовується і набула популярності у всьому світі. Це – тайський масаж.

Походження

Історія процедури починається приблизно 2500 років тому. Тоді в Таїланд, який в той момент мав назву Сіаму, стали активно приходити доктора-практики Аюрведи. Вони зробили колосальний вплив на розвиток медицини, адже з їх появою відбулося злиття тайської медицини і тієї самої Аюрведи. В результаті з’явилися добре відомі нам тайська йога і масаж, а також базова медицина, яка передбачає лікування препаратами на основі трав і настоянок.

Засновником тайського масажу прийнято вважати Джива Кумара Бхікку, індійського лікаря, чиїм пацієнтом був сам Будда.

Цікаво й те, що з часу заснування процедури майстри не вели записів про техніку виконання масажу або його особливості. Вся інформація передавалася в усній формі, і лише з середини XIX сторіччя можна побачити приклади записів.

Різновиди

У сучасній практиці виділяють 2 види тайського масажу класичний і масляний. У першому випадку процедура проводиться без підручних засобів, а в другому, як випливає з назви, майстер натирає тіло пацієнта маслом. Крім цього, масаж може відрізнятися за ступенем впливу на тіло і бути слабким, середнім або сильним. У сильному, наприклад, використовується техніка ходіння по тілу.

Особливості виконання

На перший погляд здається, що тайський масаж – нічим не примітна процедура, яку складно виділити на тлі інших масажів. Але тут і криється її головна особливість. За рахунок ритмічних, вивірених і різноманітних рухів пацієнт відчуває полегшення вже з перших хвилин сеансу. У хід йдуть скручування, точкове тиск, а також рухи, що розтирають для розігріву м’язів. Масажист тисне, підлаштовуючись під ритм дихання пацієнта, щоб підсилити ефект від процедури.

Тайський масаж у Львові може тривати від 30 хвилин до 2 годин, але частіше за все після першого сеансу масажист сам визначає потрібну тривалість для конкретного пацієнта.

Чим корисний тайський масаж?

В першу чергу ця процедура допомагає позбутися від стресу, зняти накопичену втому і підбадьорити все тіло. Але варто виділити і інші корисні властивості масажу, а саме:

• Покращення кровообігу

• Зняття хворобливих відчуттів з м’язів

• Виведення токсинів з організму

В цілому, тайський масаж – це універсальна процедура, після відвідин якої можна отримати заряд енергії на кілька днів вперед. Ну а якщо ви хочете якомога швидше записатися на сеанс, радимо вам скористатися послугами та відвідати масажний салон у Львові Deluxe by Bezvuliak. Тут досвідчені масажисти допоможуть вам розслабитися і насолодитися процедурою в повній мірі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 32 = 35