Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 20 лютого західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 51 тисяча осіб та 13 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 27 тисяч осіб. 17 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 24 тисячі осіб, 21 тисяча з них – громадяни України.

Оформлено 83 вантажівки з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 32 особи – 2 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 30 було затримано поза визначеними пунктами перетину.

На виїзд з країни не пропущено одного чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документів, які надають право на перетин кордону особі призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушення передбаченого ст. 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід