Ситуація на західному кордоні за минулу добу

Опубліковано:

За добу 30 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 53 тисячі осіб та 16 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 28 тисяч осіб. 17 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 25 тисяч осіб, 23 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 68 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 28 осіб – 1 з них намагалася незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 27 було затримано поза визначеними пунктами перетину

На виїзд з країни не пропущено 11 чоловіків, громадян України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених ст. 358 Кримінального кодексу України.

Наголошують, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами та у відповідності до вимог Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. №57.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід